Boks klub Partizan

Deo foruma posvecen diskusijama o klubovima SD Partizan
Dobili smo pismo (vise vapaj) preko emaila o krizi u boks klubu Partizan.

Ko bude zeleo da sazna kontakt ovog coveka neka salje zahtev na pm.

Pismo prenosimo u celosti:

[quote:b9fbab8f5e]
Dragi moji Partizanovci!
Zovem se Dragan Dimic bivsi sam bokser partizana od 1972 godine boksovao sam 14 godina u mom Partizanu bio reprezentativac jugoslavije osam godina .

Posle zavrsene boks. karijere radio sam u Partizanu kao trener i postigao sa klincima 1997 godine najbolji rezultat u istoriji kluba pet pojedinacnih prvaka zemlje. te godine sam bio i trener juniorske reprezentacije i isao sa klincima na dva prvenstva evrope u Birmingemu iste godine sa juniorima zemlje osvojio dve bronze i sa kadetima u bitolju tri medalje dve bronze i jedno srebro! U klubu sam radio do pre dve godine dok nije dosao Filipovic Zoran koji je upropastio klub on i presednik kluba neki Lazovic.

Primetili ste da se nas klub necuje nigde da sada na prvenstvu beograda nije osvojena nijedna medalja.

U klubu rade njih dvojica sebi su obezbedili plate.

Filipovic Zoran je alkoholicar koji tera decu iz kluba i radi sta hoce. Ja i Mirkovic Radomir bivsi treneri kluba smo trazili pomoc Milana Obucine ali nista, trazili smo vanrednu skupstinu kluba opet nista mislim da je taj presednik kluba sredio nekom nesto mislim oko ne placanje struje da li [b:b9fbab8f5e]Zarku Zecevicu ili Milanu obucini[/b:b9fbab8f5e].

Molim vas da ako mozete bilo kako da pomognete nasem klubu i da ga vratimo tamo gde mu je mesto! Moram da napomenem da imamo coveka za presednika kluba - Mitrovic Milosa koji hoce da se prihvati tog mesta i za kojeg je Obucina upoznat - mi ne trazimo plate za nas rad ja radim u drzavnoj sluzbi dakle finansijski i stabeno sam obezbedjenkao i Mirkovic Radomir a tu je i Misko Sekularac takodje bivsi clan kluba koji je fudbalski menadzeri jos mnogo njih koji zele dobro nasem klubu!

Zahvalan

DRAGAN DIMIC
[/quote:b9fbab8f5e]
Ljudi, pa Zecevic je zavrsio Ekonomski fakultet sa kradjom ispitnih pitanja!!!!! Kako onda da ne krade klub i nas ?!!!!!!
( Blagoje Radonjic, dipl. ek., Kladovo, 02. oktobar 2005 23:18 )
CorpseEater
JuzniFront.com Crew
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Jan 15, 2004 8:29 pm

Boks klub Partizan!
Ne secam se kada sam zadnji put cuo ovo ime!!
Ma ove bi mogli da raskrinkamo!
Ne mogu gajiti postovanje prema svima koji to zele ,vec samo prema onima koji to zasluzuju.
Dejavu
Grobar Senior
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Jun 23, 2005 4:28 pm

Ovde Grobari mogu da pokazu svoju snagu.
Bk Partizan je uvek bilo veliko ime cak sam tamo 93 god odradio dva treninga :-D
http://www.youtube.com/watch?v=iCbQdyDJIvs&feature=related

"Na humkama u tudjini nece srpsko cvece nici pozdravite otadzbinu necemo joj nikad stici."
sky_service
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Jan 20, 2004 7:33 pm

Dimke, moj bivsi trener, ludak i zajebant ali mislim da je u pravu. Odavno je Bk u kurcu, karate sala je odmah do boxerske i imaju sve uslove za rad dok ovde ne rade tusevi, nema grejanja etc. Cupa i Dimke su bili jedini treneri u bk, sada stanje ne znam ali koliko sam cuo Dimke je otvorio privatnu skolu negde na senjaku. Stvarno sramot, to je ipak nas klub sa extra tradicijom
Saga po!
hejsel
Lokalni Gotivac
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Jan 17, 2004 4:07 pm

Preko potrebna tema. Bokserski klub Partizan prakticno ne postoji vec par godina. Odavno nista nije osvojeno. Pre 4 godine pokusano je nesto da se uradi, kako bi klub ponovo stao na noge. Formirana je kik-boks sekcija za muskarce, ali i za zene. Petar Milesunic je pokusao da napravi profesionalni klub, kada je i doveo par Nigerijaca i jednog Belorusa ali nazalost nije uspeo sa tom idejom, jer je to trenutno nemoguce u srpskom boksu. Pre dve godine je doslo do najvecih previranja kada je i Mileusnic, zajedno sa ostalima, napustio klub a dosla su gore pomenuta dvojica. Od tada nisam cuo nikakve informacije o klubu a to najbolje govori o radu sadasnjeg rukovodstva BK Partizan.
[b:09c4096e51][url]http://www.mateja-kezman.net[/url][/b:09c4096e51]
The Bulldog Firm
Grobar Junior
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:10 am

[quote:9303f30764]Samovolja je i u bokserskom klubu gde su dosle neznalice i rukovode csa klubom ! Gde je nekada najbolji bokserski klub nas Partizan? Bio sam u klubu aktivan clan cetrnaest godina, proglasen najboljim trenerom 97 godine a sada klubom rukovode alkoholicari i neznalice!![/quote:9303f30764]

Овакав мејл смо добили и ми на нашем сајту...

Одавно ствари у БК иду низбрдо, куб који је био међу најуспјешнијима у СД сада вегетира... :? Могли би на њих да испразнимо акумулирану енегрију, ако већ ону двојицу чува пола државе.
ZMAJcek
Grobar Senior
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Jan 16, 2004 7:45 pm

ljudi! hocemo li terati ove iz bokserskog kluba? pa oni su pravi pijanci i foliranti! sala zvrji prazna bez dece ali vazno je da filipovic zoran i presednik kluba lazovic uzivaju u svojim ulogama presednika i sekretara bez takmicara kluba!
pijanac filipovic koji nije imao da plati sebi pivo na stadionu sada se troskari i rucava po stadionu o trosku kluba koji ne postoji!
ja VAS zaista molim da se stvar preispita! a najmerodavniji za potvrdu o tome vam mogu reci nasi portiri na ulazu u salu za trening i portirnici stadiona kako zoran filipovic dolazi pijan u kancelariju kluba i telefonira o trosku kluba zove belgiju gde mu zivi sestra i kako trosi partizanove pare i ima platu od petnaestak hiljada iako je vojni penzioner koji je na silu zbog pijanstva oteran iz vojske!
bivsi aktivni clan do nedavno trener
dimke
Novajlija

Pridružio se: Sre Mar 21, 2007 9:07 pm

Pvp u vezi bokserskog kluba je sve tacno. To sam sve video i znam jer treniram Dzudo u Partizanu i provodim dosta vremena na stadionu. Imao sam prilike da vidim i da cujem u kakvom je rasulu bokserski klub. I sto se tice gospodina Filipovica to je tacno, kancelarija mu samo sluzi za telefoniranje i to je sve. Ja sam za to da pomognem Bokserskom klubu Partizan, i mislim da bi to svi trebali da urade iz ljubavi prema Partizanu. Pozdrav svim grobarima. Rade Mijovic
pozdrav svim Grobarima !!! PARTIZAN u Srcu !
Rade
Grobar Junior
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Avg 05, 2007 5:55 pm

hvala Rade zaista mi je drago sto si se javio! pozdrav Dimke nadam se da cemo uspeti u pokusaju da isteramo antisportiste iz kluba za dobrobit naseg PARTIZANA!!
dimke
Novajlija

Mene zanima na koji bi se naèin moglo pomoæi BK?
Ima li neko pametnih predloga?
Буди Србин - пиши ћирилицом!
Dimitropulos
Grobar Senior
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Sep 15, 2004 1:30 pm

Dzudisti juce osvojili titulu :)
http://www.youtube.com/watch?v=iCbQdyDJIvs&feature=related

"Na humkama u tudjini nece srpsko cvece nici pozdravite otadzbinu necemo joj nikad stici."
sky_service
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Jan 20, 2004 7:33 pm

[quote="Dimitropulos"]Mene zanima na koji bi se naèin moglo pomoæi BK?
Ima li neko pametnih predloga?[/quote]
Pa ajde za pocetak da pocnemo da pratimo zvanicno sta se desava jer nesto ne vidim da se puno ljudi zanima za boks a kad macke nema misevi kolo vode.
WHITE PRIDE-WORLD WIDE !!!
SHWARTZ
Grobar Junior
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Apr 11, 2006 8:43 pm

gospoda su kao i dosada radili sve na kvarno zamislite odrzali skupstinu na kojoj niko nije prisustovao sem tri coveka ako ih tako mogu nazvati i produzili mandat sebi za jos cetiri godine!tako da ce obucina imati najvise koristi!
dimke
Novajlija

mislim da ova rasprava treba da dodje do vrha grobara, i oni kao glas grobara da odu na razgovor sa tim likovima, satro da se raspitaju sta je to sa klubom je l' portebna neka pomoc navijaca ovo ono.. ako doticni ne pokazu zainteresovanost navijaca da klub stane na noge, pa onda zna se sta je ciniti bez pardona oterati govna, a ako pak kazu da smo u pravu i da treba nesto raditi, jednostavno nas predlog da bude sazivanje nove skupstine(ili vec kako to ide) i predlog da se vrate treneri koji su nas kontaktirali...

nisam nista preterano pametno napisao, ali mislim da je potrebno od necega da se pocne, tj da vise ne pisemo samo kako ovo ne valja, nego eto da pocnemo da dajemo predloge... nema potrebe za brigom, znaju grobari kako sa lopovima
нускнвп
PaokKocka
Grobar Senior
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Feb 14, 2009 3:20 pm

Dimke sve najbolje i da pometes te sportske sicardzije zeli ti Joco i BK Niksic
grobarink
Novajlija

Pridružio se: Pon Okt 19, 2009 11:36 pm

Povratak na PFC Fan Club